Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu

500 011 936

infolinia: 730  - 1700

poniedziałek  - piątek

mail: pomorskiebazarek@podr.pl

 

Facebook  Polski ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Bio olej lniany tłoczony na zimno

Certyfikat

Certyfikat

Tak

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Tak

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Tak

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Jawory

Powiat Słupski / Gmina Dębnica Kaszubska

Bio olej lniany tłoczony na zimno w gospodarstwie. Dostępny w butelkach 250 mL (18 zł) lub 500 mL (32 zł). Charakteryzuje się wysoką zawartością wielonienasyconego kwasu alfa-linolenowego, z rodziny omega-3, który jest ważny dla organizmu ludzkiego już we wczesnym dzieciństwie. Znakomicie nadaje się do diety dr Budwig.

Nasze bio oleje tłoczymy na zimno, w temperaturze nie wyższej niż 35oC. Są one od razu po wytłoczeniu przechowywane w warunkach chłodniczych. Nasze oleje są nierafinowane, dzięki czemu są bogatym źródłem substancji bioaktywnych. Oleje mogą zawierać osad. Ich termin przydatności do spożycia to 4 miesiące. Oleje mogą zostać zastosowane m.in. do sałatek, past, twarogów, polewania gotowych potraw, zrobienia majonezu (rzepakowy) czy jako zamiennik masła na kanapkach. Oleje można także pić na czczo.

Rodzinne gospodarstwo w Jaworach prowadzimy od 2005 roku. Od samego początku naszej działalności funkcjonujemy w systemie rolnictwa ekologicznego. Przetwórstwo przy gospodarstwie prowadzimy z założeniem, że wszystko co produkujemy robimy tylko i wyłącznie z nasion roślin lub warzyw uprawianych w gospodarstwie. Zarówno nasze surowce jak i produkty z nich wytworzone posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego. Nasze produkty powstają na miejscu w gospodarstwie. W roku 2021 otrzymaliśmy I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Sposób na sukces ” w kategorii rodzinnej, organizowanym przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

http://ekoelita.pl/oferta/produkty-roslinne/