Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu

500 011 936

infolinia: 730  - 1700

poniedziałek  - piątek

mail: pomorskiebazarek@podr.pl

 

Facebook  Polski ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Bio zakwas z buraków

Certyfikat

Certyfikat

Tak

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Tak

Wysyłka

Wysyłka

Tak

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Tak

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

Jawory

Powiat Słupski / Gmina Dębnica Kaszubska

Bio zakwas z buraków dostępny w butelce 750 mL w cenie 22 zł. Ma intensywnie buraczany smak z wyczuwalnym czosnkowym smakiem. Bio zakwas z buraków ma m.in. działanie probiotyczne, korzystnie wpływając na naszą mikroflorę jelitową, wzmacnia odporność, zawiera cenne dla naszego zdrowia antyoksydanty, a także polecany jest przy anemii. Zalecana dzienna ilość do spożycia to pół szklanki dziennie. 

Do produkcji bio zakwasów używamy warzyw z własnych upraw oraz przypraw, które posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego i soli kłodawskiej. Zakwasy powstają w wyniku naturalnie zachodzącej fermentacji. Mogą zawierać osad. Ich termin przydatności do spożycia to 4 miesiące i należy je przechowywać w warunkach chłodniczych. Nasze zakwasy to produkty niepasteryzowane.

Rodzinne gospodarstwo w Jaworach prowadzimy od 2005 roku. Od samego początku naszej działalności funkcjonujemy w systemie rolnictwa ekologicznego. Przetwórstwo przy gospodarstwie prowadzimy z założeniem, że wszystko co produkujemy robimy tylko i wyłącznie z nasion roślin lub warzyw uprawianych w gospodarstwie. Zarówno nasze surowce jak i produkty z nich wytworzone posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego. Nasze produkty powstają na miejscu w gospodarstwie. 

http://ekoelita.pl/oferta/produkty-roslinne/