Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu

500 011 936

infolinia: 730  - 1700

poniedziałek  - piątek

mail: pomorskiebazarek@podr.pl

 

Facebook  Polski ebazarek

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Lufu z Łubinu naturalny

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Tak

Wysyłka

Wysyłka

Nie

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Nie

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Tak

0,01 zł/szt Cena do negocjacji

Dębogórze Wybudowanie

Powiat Pucki / Gmina Kosakowo

Łubin wąskolistny (Lupinus angustifolius)

Łubin w Polsce błędnie kojarzy się głównie z ogrodowym kwiatem. Jego jadalna wersja zyskuje jednak coraz większe uznanie jako zdrowy i smaczny produkt spożywczy. Nie dość, że jest bogaty w białko (idealny dla wegan, wegetarian i dzieci w fazie wzrostu), obniża poziom cholesterolu, to na dodatek świetnie sprawdza się w diecie bezglutenowej.

Łubin wąskolistny, bo to o nim mowa, to roślina strączkowa bogata w białko, złożone cukry oraz błonnik. Jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz wielu cennych składników odżywczych. Ze względu na swe wyjątkowe właściwości zalecany jest osobom w okresie szybkiego rozwoju (dzieci, kobiety w ciąży), a także na etapie rekonwalescencji (osoby z problemami zdrowotnymi, osoby starsze).

Produkujemy z pasją od przeszło 20 lat.

Jesteśmy firmą rodzinną i przykładamy szczególną wagę do dbałości o jakość naszych produktów. Starannie dobierane składniki i surowce poddawane kontroli jakości, bez GMO, bezglutenowe i w 100% odpowiednie dla wegan. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz nieustannie doskonalimy się dla zadowolenia naszych konsumentów. Po prostu!

100 % wegańskie produkty BIO

Ekologiczne oraz konwencjonalne

Bez glutenu.

Na naszej stronie znajduje się lista bezpośrednich odbiorców naszych produktów,  sklepów i supersamów, sklepach zdrowej żywności i zielarskich, gdzie możecie Państwo kupić nasze Produkty Bio Eco.

Zapraszamy do kontaktu !

www.prosoya.pl